3.5 C
Tirana

Alketa Vejsiu thumbon KEQ emisionin Përputhen

VENDI

Love Story 2 ka startuar rrugëtimin e tij dhe ky spektakël dashurie do të vijë më ndryshe se herët e tjera. Alketa është ndalur tek bashkëpunimi shumëvjeçar me Grabockën ku ka theksuar se gjithçka do të jetë spontane dhe pa skenare.

Sot ju prezantoj jo vetëm djalin e Robert Aliajt që do të jetë në fron, por 4. Kemi zgjedhur 4 të rinj. Kris vjen nga Belgjika, djalit tjetër vjen nga Gjermania, Kemi dhe dy vajza me mendje plot.

 

 

Një tjetër moment i rëndësishëm i këtij spektakli është se ju doni një spektakël pa skenar, kështu do ë jetë Love Story, nuk do të ketë skenar dhe do të lihet dashuria që të rrjedh natyrshëm si një përrallë, tha Alketa Vejsiu.

 

Kujtojmë se PërPuthen është akuzuar shumë për skenare dhe deklarata e Alketës është parë si shuplakë ndaj të vërtetës dhe spontanitetit.

- Advertisement -

TE FUNDIT