19.5 C
Tirana

Albërie Hadergjonaj tepër provokative, publikon foto e shtritë në shtrat (Foto)

VENDI

Vitet për të janë thjesht numra.Këtë gjë na e vërteton më së miri këngëtarja e njohur Albërie Hadergjonaj. Ajo është një femër me tipare të veçanta, e cila në çdo veprim barazohet me vajzat e reja, shkruan Kosovarja. Albërie Hadergjonaj është femra e cila në secilin imazh merr poza tejet provokatike.

E, këtë rrugëtim po e ndjekin edhe vajzat e saj duke pozuar në drejtime të njejta si e ëma. Sot, Albëria ka postuar një fotografi e shtrirë në shtrat në një hotel tëStambollit derisa ka të veshur një fustan të kaltër, e që të njëjtin e kanë të veshur edhe dy vajzat e saj, Agnesa dhe Anxhelina.

- Advertisement -

TE FUNDIT