E RËNDË/ Portieri i Partizani bie nga kati i gjashtë i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur klubin e Partizanit. Portieri i dytë Aldo Teqja ka rënë nga kati i gjashtë i pallatit.

PUBLICITET


24-vjeçari është shtruar me urgjencë në Spitalin e Traumës dhe sipas raportimeve është jashtë rrezikut për jetën. Siç njofton edhe Policia në një njoftim të saj, në rrugën “Medar Shtylla”, Teqja është vetëhedhur nga kati i gjashtë i banesës, dhe është dërguar në spital për ndihmë të specializuar.

NJOFTIMI I POLICISË

Tiranë/Informacion Paraprak
Rreth orës 19:40 në rrugën “Medar Shtylla”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 6-të i banesës shtetasi A. T.,24 vjeç,i cili u dërgua në spital për ndihmë të specializuar mjeksore.
Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PUBLICITET