12.5 C
Tirana

Xhaxhai plagos me thikë nipin

VENDI

Një plagosje në familje është regjsitruar këtë të mërkurë në Peshkopi.

Një 47 vjeçar me inicialet A.T., banues në Peshkopi për motive të dobëta ka plagosur me thikë nipin e tij, shtetasin A.T, 39 vjeç, i cili po merr ndihmë mjekësore në spitalin Peshkopisë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka reaguar menjëherë duke parandaluar përshkallëzimin e konfliktit i cili mund të kishte pasoja edhe më të rënda.

47 vjeçari është vënë në pranga dhe është shoqëruar drejt komisiariatit.

Nderkohe grupi hetimor ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale thikën me të cilën autori ka kryer plagosjen.

- Advertisement -

TE FUNDIT