17.5 C
Tirana

Vllaznia- Tërbuni, përmes fotosh…

VENDI

Dita e sotme ka shënuar të parin prezantim të Vllaznisë përpara publikut të vet për vitin 2018.
Ndonëse ndeshje miqësore ajo ndaj Tërbunit, është ndjekur nga një numër i konsiderueshëm tifozësh.
Ndërkohë, fotoreporteri Gjon Gjeka përmes aparatit të tij sjell para jush ardhjet e reja tek Vllaznia në merkaton e janarit.
Pikërisht Xhevahir Sukajn, Renato Malotën, Sedat Berishën dhe Ergis Mersinin.
Por jo vetëm ata. Ndiqni më poshtë disa nga


- Advertisement -

TE FUNDIT