5.5 C
Tirana

Veshja e fundit e Bora Zemanit i dedikohet Donaldit?! Ky DETAJ po ”çmend” rrjetin, ja arsyeja!

VENDI

Mbrëmjen e kaluar në “Përputhen Prime” Bora zgjodhi të veshë një palë pantallona me gure të shndritshëm dhe një xhaketë e cila ishte e mbuluar po ashtu nga gure në pjesën e sipërme.

 

Në fakt moderatorja për këtë “look” është frymëzuar nga aktorja, Zendaya. Kjo e fundit është aktorja e cila në filmin “Spiderman” ka luajtur rolin e të dashurës së Spiderman.

 

Ky personazh është lidhur jo rrallë herë me Donaldin i ciki ka thënë se është i preferuara i tij. Gjithashtu në parashutën që hyri në BB VIP në ditëlindjen e moderatores, me datën e shënuar, ndodhej pikërisht foto e Spiderman me të dashurën e tij dhe puthja ikonike.

 

Këto detaje i ka shpërndarë edhe gazetari Olti Curri i cili është bërë këto muaj opinionisti jashtë “Big Brother VIP”.

“Bëjëni lidhjen vetë”, shkruan ai.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT