12.5 C
Tirana

Turizmi malor në Malësinë e Madhe, pamje përrallore (FOTO)

VENDI

Kryeministri shqiptar Edi Rama, mëngjesin e së hënës, u ka uruar të gjithë shqiptarëve një ditë të mbarë, me pamje përrallore nga Malësia e Madhe, shkruan KultPlus.

 

 

 

 

 

 

 
Me disa fotografi në Lepushkën e Kelmendit, Edi Rama, ka treguar se aty ka nis të jetësohet turizmi malor.
“MIRËMËNGJES
dhe me këto pamje përrallore nga Lepusha e Kelmendit, në Malësinë e Madhe, vetëm pak kilometra larg nga Shkodra ku ka nisur të jetësohet turizmi malor,
ju uroj një javë të mbarë”, ka shkruar Edi Rama.
KultPlus.com

- Advertisement -

TE FUNDIT