17.5 C
Tirana

Sportistja më e bukur në Shqipëri mund të jetë një shkodrane

VENDI

Mbase ka ndërruar profesion. Një femër kaq e bukur, duket se nuk gjendet mirë në fushat e blerta të futbollit.
Aty ku ka edhe lodhje, djersë, madje edhe lojë të ashpër. Profesioni i saj më i mirë ndoshta duhej të kishte qenë ai i fotomodeles.
E kemi fjalën për futbollisten shkodrane Erida Bajrakurtaj. Fotot e mëposhtme e tregojnë më së miri këtë gjë. Ka qenë pjesë e Vllaznisë për disa vite, tashmë luan me Kinostudion dhe po ashtu është edhe pjesë e ekipit kombëtar të futbollit.
Megjithatë, Erida sot vjen para jush me një profil ndryshe.
Përmes disa fotove që kemi shkëputur nga faqja e saj në instagram, kuptojmë që kemi të bëjmë me një nga sportistet më të bukura të Shqipërisë.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.shkodrasport.com

- Advertisement -

TE FUNDIT