17.5 C
Tirana

Skandali / “Gazetaret, vijojne te varrosin njerez”

VENDI

Te gjithe e kujtoni rastin e Mirsadit ne Shkoder, kur mediat e bene te vdekur, djaloshin nga shkodra duke i publikuar foton e tij si viktime te nje ngjarje te rende te regjistruar ne Shkoder.
Nje situate e tille eshte perseritur serish, por kesaj radhe ne Tirane, ku viktime e nje atentati me arme zjarri mbeti shtetasi Emiljano Boci.
Mediat bene serish gabimin e radhes duke publikuar nje foto te nje tjeter shtetasi me emrin Emiljano Boci

Ne lajmin e publikuar ka ardhur menjehere reagimi i te afermeve te djalit ne foto, nderkohe qe pak minuta me vone ka reaguar edhe vete shtetasi ne foto
Ai i ka bere me dije te gjithe njerezve te tij se eshte shendosh e mire: Ju bej me dije te gjithe njerezve te mi te dashur se une jam shendosh e mir po mjer ne qa gazetaresh kemi qe hedhin lajme pa fol me personin ne fjale ne kete rast me mua…. ju falenderoj te gjitheve qe me keni marre ne tel dhe me keni shkruajtur” – perfundon statusi i Emiljano Bocit.

- Advertisement -

TE FUNDIT