12.5 C
Tirana

Shkoder, dy makina perfundojne ne kanal

VENDI

Një aksident ka ndodhur në hyrje të Shkodrës në afërsi të fshatit Beltojë.
Nga informacionet e para mësohet se dy mjete ka përfunduar në kanal dhe janë lënduar drejtuesit.
Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon mbi zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

- Advertisement -

TE FUNDIT