17.5 C
Tirana

Shitet x6 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nafte 2993 nuk e kap taksa e luksit

VENDI


Shitet x6 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nafte 2993 nuk e kap taksa e luksit cmimi 25000 euro i diskutueshem per me shume info tel 0684532527

- Advertisement -

TE FUNDIT