19.5 C
Tirana

Së shpejti baba, Alfio bën veprimin e veçantë për fëmijën që pritet të vijë në jetë (Foto)

VENDI

Më pak se një vit pasi bënë publike historinë e tyre të dashurisë, çifti i ekranit, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë në pritje të ëmbël. Moderatorja është shtatzënë. Alfio dhe Fatma u njohën në IN Tv, kur punonin të dy atje. Janë bashkë prej përafërsisht tre vitesh. Alfio Rrotani dhe partnerja e tij Fatma do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Shefi i kuzhinës dhe gazetarja aktualisht po shijojnë muajt e pritjes së ëmbël përpara se bebushi të vijë në jetë. Por Alfio mezi po pret ta mbajë në krah bebushin e andaj i ka dedikuar një tatuazh të veçantë e shumëdomethënës. Janë disa momente të bukura në jetë kur zemra të del nga vendi. Këto çaste une dua ti mbaj në lëkurë. Mezi po të pres, shkruan Alfio.

- Advertisement -

TE FUNDIT