11.5 C
Tirana

“Sa më shumë i mbron, aq më shumë zhytet në llumin e krimit”, Paloka reagon ashpër ndaj Ramës

VENDI

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Rama, ai shprehet se sa me shumë përpiqet dhe i mbron ministrat e tij aq me shume zhytet në llumin e tij të krimit.
Më poshtë reagimi i plotë i Palokës
E nxorri koken fare pak nga llumi , sa per te treguar se po kapen fundin.
Sa me shume perpiqet dhe i mbron aq me shume zhytet ne llumin e tij te krimit, aq me i pashprese behet.
Dje , pasi mashtroi prape mbi ekspertizen per pergjimin qe paskesh bere vete, nuk gjente dot deren per te dale nga salla e konferences me gazetaret. Sot u perdrodh prape e deklaroi se po pret ekspertizen e prokurorise se tij.
Mblodhi llumin e krimit e droges dhe ja paraqiti shqiptareve si xhevahire duke i bere kryetare bashkie, deputete e ministra…
Edvin , je ti qe me “xhevahiret”e tu, nga Elvis Roshi tek Sajmir Tahiri e Fatmir e Agron Xhafa duke punuar per pushtetin dhe pasurine tuaj, punoni dite e nate kunder Shqipërise e shqiptareve .
Me 26 maj shqiptaret jane thirrur qe te pastrojne llumin tend Edvin. Priti tek dera…
 

- Advertisement -

TE FUNDIT