20.5 C
Tirana

S320 CDI

VENDI


Makina: S320 CDI “REXHINA” Kamio Automat… Viti i Prodhimit :2003
Letrat e Makines : Targa AA me te gjitha letrat e sapo paguara dhe me siguracion …. Pershkrimi : S320 CDI “REXHINA” e vitit 2003 ngjyre gri metalizato tapiceri lekure ngjyre te zez, dyret me thitje,sendilje me levizje elektrike + memorje , hapje mbyllje automatike , komando ne timon , bagazhier me 6 CD + ekran i madh para me tv dvd , sensor parkimi , drita xenon bi xeno , me kondiconer ne gjendje shume t mire ,8 Airbag , ABS ,SRS , ESP ,NAVI , xhama te riveshur , dhe sinjale te pasqyra ,larese fenerash , disqe alumini 18 + goma 100% …. Makina esht shum e paster si brenda dhe jasht, shum e mirmbajtur dhe e perdorur vetem nga 1 person … Ne gjendje motorrike dhe xhenerike shum te mir dhe e gatshme per cdolloj prove me cdo gje funksionale … Cmimi 5000 Euro i diskutueshem + mundesi nderrimi… 0693169333 VodCLUB-WhatssApp-Viber-ENDRI

- Advertisement -

TE FUNDIT