5.5 C
Tirana

Pra, Mevlani sapo na prezantoi të dashurën?

VENDI

Javë më parë u shfaqën në një fotografi të përbashkët dhe kaq mjaftoi të aludohej se Mevlani dhe Albulena Ukaj po bashkëpunojnë për ndonjë këngë. Por dy këngëtarët, nuk po i ndahen njëri tjetrit.

 

Në një fotografi të fundit, ata shihen edhe më të afërt, duke pozuar të përqafuar si çift.

 

 

Se ç’po ndodh mbetet për tu mësuar nga vetë Mevlani, i cili gjithë këtë kohë ka qenë në kërkim të dashurisë në programin “Përputhen”.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT