5.5 C
Tirana

REVOLTOHET KEJVINA KTHELLA: NA HËNGSHI M… NE VAJZAVE QË IKIM NË DUBAI

VENDI

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella ka reaguar pas një videoje shokuese.

 

Në rrjete sociale po qarkullon një video ku shihet një vajzë duke mbajtur gojën hapur, teksa një sheik kryen jashtëqitjen mbi gojën e saj dhe më pas ajo e lëpin në këmbim të 40 mijë dollarëve.

 

Ky trend duket se po aplikohet nga sheikët në Dubai dhe quhet “Dubai Port Potty”, që do të thotë të përdorësh gojën e dikujt tjetër, në këtë rast të një modeleje apo blogere.

 

Pas kësaj videoje, janë bërë shumë komente edhe drejt modeles shqiptare Kejvina Kthella, e cila udhëton shpesh drejt Dubait.

 

Ajo është revoltuar pas akuzave dhe ka shkruar: “Ndërkohë me plot gojë e pa pikë turpi po ju them na hongshi m… të gjithave”.

- Advertisement -

TE FUNDIT