11.5 C
Tirana

Plumba në Malësinë e Madhe, PLAGOSET 32 vjeçari. Dy vëllezërit e qëlluan…

VENDI

Një tjetër ngjarje ka ndodhur në zonën e Shkodrës. Pas plagosjes së një biznesmeni në
Darragjat, pasditen e sotme një 32-vjeçar është qëlluar me armë në Kamenicë të Malësisë së Madhe.
Sipas burimeve të policisë, 32-vjeçari me inicialet Ylli Berisha, është plagosur nga dy personat, të cilët janë shpallur në kërkim.
I plagosuri është dërguar në spital, ku është jashtë rrezikut për jetën.
Sipas policisë, dy personat autorë të plagosjes janë me inicialet
L. H., 42-vjeç dhe L. H., 48 vjeç. Ende nuk ka detaje në lidhje me shkaqet e ngjarjes.

- Advertisement -

TE FUNDIT