12.5 C
Tirana

Plagoset 39- vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spitalin rajonal

VENDI

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Bilishtit.

Ngjarja është regjistruar në qendër të qytetit, ku 39-vjeçari E. Ç ka marrë një plumb në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Korçës.
Policia po punon per kapjen e autoreve dhe zbardhjen e ngjarjes.

- Advertisement -

TE FUNDIT