19.5 C
Tirana

Përse Alketa e fsheh bashkëshortin?!

VENDI

Alketa Vejsiu ndodhet këto ditë në Marrakesh, Marok së bashku me Jonida Maliqin. Moderatorja shumë e dashur për publikun po qëndron në një nga hotelet më luksoze Four Season ndërkohë që po shijon pafund bukuritë e qytetit. Në foton e fundit Alketa shfaqet si marokene e vërtet me shallë në kokë e fustan me lule teksa ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit.

Por një koment që i përmend bashkëshortin ka rënë në sy. Ty lum A… që të ka, shkruan komentuesja. Edhe unë për të, i përgjigjet Alketa. Bashkëshorti i Alketës quhet Ardi Nelaj dhe është biznesmen i njohur. Moderatorja ka preferuar të mos e prezantojë kurrë me publikun bashkëshortin duke e ruajtur me fanatizëm jetën private. Alketa dhe Ardi janë të martuar prej vitesh dhe prindër të dy fëmijëve.

- Advertisement -

TE FUNDIT