30.5 C
Tirana

Përplaset makina në aksin Shkodër-Hani i Hotit, humb jetën 21 vjeçari

VENDI

Shkoder Informacion Paraprak Me datë 01.02.2018 rreth orës 06:30 ka ardhur një telefonatë se në aksin rrugor Shkodër – Koplik
në vendin e quajtur Shtoj Ri ka ndodhur një aksident
Menjëhere kanë shkuar shërbimet e policisë dhe sherbimet M. N. Z ku kanë konstatuar se mjeti me targë
AA 615 NP është përplasur me një pemë në anësore të rrugës ku ka gjetur vdekjen drejtuesi mjetit, shtetasi S.B 22 vjeç,
banues në Koplik, i cili është dërguar në morgun e Spitalit Rajonal Shkodër. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

- Advertisement -

TE FUNDIT