12.5 C
Tirana

Pema e “çuditshme” në Laç, e vetme mbi kodër

VENDI

Të shumtë janë ata që kanë vizituar Kishën e Shna Ndout në Laç dhe jo pak prej tyre janë habitur me një pemë të vetme në një prej kodrave aty pranë.
Një pemë që qëndron e vetme mes bimëve të tjera në kodër ka futur në mendime
besimtarët që kanë shkuar për t’u lutur në vendin e shenjtë.
Së fundmi kjo pemë ka marrë vëmendjen e aktores Suela Bako.
Ajo ka postuar në Facebook fotografinë, ndërsa në përshkrimin e saj ka shkruar:
“Ajo pemë më bind që mund t’ia dalësh dhe vetëm”.

- Advertisement -

TE FUNDIT