30.5 C
Tirana

okazion shiten shtepi te ndryshme private dhe apartamente me dokumenta

VENDI


Shiten shtepi private me toke per rreth dhe apartamente ne vore kashare sauk paskuqan babrru kamez bathore durres ne astire tek fresku ne qender tek liqeni i thate dhe pas spitalit ushtarak pres vetem bleres serjoz mos beni pytje kot dhe mos me shkruani kur nuk ju intereson gje flm 0694546285

Previous articlemercedez-benz
Next articlereno laguna viti 2006
- Advertisement -

TE FUNDIT