17.5 C
Tirana

Ngjarje e rende ne Shkoder, burri goditet ne koke me mjete te forta

VENDI

Shkodër Informacion Paraprak Më datë 30.01.2018, rreth orës 11:10, ka ardhur një telefonatë se në fshatin Guri Zi, Shkodër, ka ndodhur një konflikt.
Menjëherë kanë shkuar shërbimet e policisë ku kanë konstatuar se shtetasi P. P. 40 vjeç, banues në fshatin Juban, Shkodër, ka goditur me mjete të forta në kokë, shtetasin I. D. 54 vjeç,
banues në fshatin Guri Zi, Shkodër, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër, jashtë rrezikut për jetën.
Punohet për kapjen dhe shoqërimin e autorit të kësaj ngjarje
Po kryhen veprimet me grup hetimor, për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

- Advertisement -

TE FUNDIT