10.5 C
Tirana

Në pritje të një vajze: Arbenita zbulon nepsin e shtatzënisë

VENDI

Arbenita dhe Fero do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë çifti përmes postimeve në Instagram.

Arbenita është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe bebi pritet të vijë në jetë këto javë.

Burime për “Prive” mësuan se modelja dhe reperi po presin një vajzë.

Arbenita nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur kohët e fundit ndërsa sot ka zbuluar edhe nepsin e shtatzënisë.

Ajo ka publikuar një foto me një akullore në dorë duke treguar kështu se kjo është ëmbëlsira për të cilën ka neps.

- Advertisement -

TE FUNDIT