17.5 C
Tirana

Mercedes c-class

VENDI


c-classe 250 diesel kamjo automat viti 1995..letrat deri ne gusht 2018 (kolaudimi deri ne tetor 2018) makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… shume e paster si brenda dhe jashte.. makina vetem shitet nuk nderrohet. Cmimi 2.500.000 i diskutueshem, tel 0693403898

- Advertisement -

TE FUNDIT