20.5 C
Tirana

Melisa rikthehet në Për’puthen?

VENDI

Melisa është rikthyer në Për’puthen por kësaj radhe si moderator e programit.

Shkaktoi jo pak habi prezenca e Melisës në puntatën e sotme në “PërPuthen”, pasi u largua të dielën e kaluar nga programi, me arsyetimin se nuk mendonte se mund të përputhej me asnjërin nga djemtë.

Çfarë po ndodh në “PërPuthen”?/ Melisa

Megjithatë, ajo nuk është në vendin e saj “të vjetër” në “PërPuthen”, por në rolin e moderatores së emisionit.

Çfarë po ndodh në “PërPuthen”?/ Melisa

“Disave i kishte mbetur merak që unë nuk e provova këtë eksperiencë, e po ashtu edhe mua dhe u riktheva.

Se mbase menduat se më hoqët qafe shpejt, por jo”, tha ajo.

- Advertisement -

TE FUNDIT