11.5 C
Tirana

Mbrëmja e së premtes përgjak rrugët, makina përplas për vdekje një grua

VENDI

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në rrugën Fushë Krujë – Tiranë. Rreth orës 21:30 në aksin rrugor Fushë Krujë–Tirane, në fshatin Larushk,
mjeti me targa AA 222 TY, me drejtues shtetasin K.D. ka aksidentuar shtetasen këmbësore B. D. 40 vjece, e cila ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës Tiranë.
Njoftimi i policisë:
Më datë 04.05.2018, rreth orës 21:30 në aksin rrugor Fushë Krujë–Tirane, në fshatin Larushk, mjeti me targa AA 222 TY, me drejtues shtetasin K.D.
ka aksidentuar shtetasen këmbësore B. D. 40 vjece, e cila ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës Tiranë.
Drejtuesi i mjetit është shoqëruar nga Oficerët e Policisë Gjyqësore, i cili do pyetet rreth rrethanave të ngjarjes, me qëllim zbardhjen e plotë të saj dhe kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

- Advertisement -

TE FUNDIT