20.5 C
Tirana

LG G5 32GB LTE-A Okazion !!!! 23000 lek

VENDI


LG G5 H850, 32GB i perdorur ne gjendje 8/10. Vjen me karikues, xham mbrojtes dhe nje kellef gome. Vetem shitet jo ndrrime, Tel: 0699423468

- Advertisement -

TE FUNDIT