28.5 C
Tirana

Ledjana bën ndryshimin e madh në pamje, tani duket fiks si rivalja e saj më e madhe Antonela (foto)

VENDI

Konkurrentja e “Përputhen” Lediana ka ndryshuar look-un e saj duke shkuar në gjurmët e ish rivales së saj, Antonelës.

Në një story në Instagram, Ledjana ka treguar se ka “zhdukur” flokët e drejta, duke u shfaqur me kaçurela dhe bjonde dhe duket një kopje e Antonelës.

Kujtojmë se Ledjana dhe Antonela kanë pasur përplasje dhe debate të ashpra në emission pasi të dyja kanë pasur të njëjtin pëlqim për Mevalnin.

- Advertisement -

TE FUNDIT