8.5 C
Tirana

Klubi shkodran sërish thirrje tifozëve: Ne besojmë, besoni edhe ju!

VENDI

Takimi i sotem mes Vllaznisë dhe Skënderbeut konsiderohet shumë i rëndësishëm në kampin shkodran.
Trajneri Gjoka sot ka kërkuar edhe falje për zhgënjimi që skuadra u solli në ndeshjen me Kukësin megjithatë u bëri thirrje të jenë edhe sot në stadium për ta mbështetur atë sepse ka shumë nevojë për këtë mbështetje.
Por ndërkohë pak kohë më parë, edhe klubi përmes faqes së tij zyrtare, ka njoftuar se sportelet do jenë të hapura që në orën 09.00 dhe po ashtu në fund, ka bërë të ditur se ata besojnë tek futbollistët dhe duhet të besojnë edhe tifozët. Ja njoftimi i klubit Vllaznia:

Previous articleShkodra ❤️
Next articlePamje mahnitese te henes
- Advertisement -

TE FUNDIT