15.5 C
Tirana

Kapet ‘mat’ Meta/ Në Kuvend po diskutohej shkarkimi i tij, por po ja këpuste një kafe për qejf…

VENDI

Kuvendi miratoi në seancën e sotme ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Por ku ndodhej ky i fundit në ato momente?

 

Kreu i Shtetit duket se ka ‘ndjekur’ procesin nga një kafe pranë selisë së parlamentit. Ai shihet duke ndarë një bisedë me deputetin e Partisë Socialiste Anastas Angjeli.

 

Meta ka qenë i ulur fillimisht me këshilltarin e tij Dritan Ylli dhe më pas tavolinës së tij i është bashkuar Angjeli bashkë me një person tjetër.

 

Takimi ka zgjatur për rreth 40 minuta.

- Advertisement -

TE FUNDIT