20 C
Tirana

Ka filluar xhelozia në familjen e Sarës dhe Ledionit.

VENDI

Sara Hoxha është bërë nënë për të dytën herë pak muaj më parë, me vogëlushin e saj Roman. Ajo dhe e motra Lori Hoxha, janë shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndajnë me ndjekësit e tyre, momente të ndryshme nga jeta lusoze që ato bëjnë.

Tashmë familja e Sarës është bërë më e madhe, dhe ajo tashmë ka treguar se përveçse është e lumtur për dy djemtë e saj, kjo periudhënë të cilën ndohet i kërkon balancimin e vëmendjes për tek dy fëmijët e saj.

Balancimi i vëmendjes sime midis dy djemve të mi ka provuar të jetë mjaft sfidë, por ne jemi duke u përshtatur ngadalë duke qenë një familje prej katër vetash, shkruan Sara krahas fotos me Londonin teksa puthen në buzë.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT