14.5 C
Tirana

Ja si është shprehet Jonida Maliqi për romancën e saj.

VENDI

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë një ndër çiftet më të komentuar në media për shkak të romacës së tyre. Ata kanë një diferencë të madhe në moshë, ku Jonida është 36 vjeç, kurse Romeo 23, por çifti nuk e ka problem këtë gjë.

Në një event ku Jonida mori pjesë kohët e fundit, nuk u ngurua të pyetej për lidhjen e saj. Ajo u përgjigj se shumë po mundohet për të zbuluar për ta, por është shumë e lumtur. Kemi gjithë verën që merremi me këtë çështje. Jemi shumë të lumtur kaq mjafton, kështu është shprehur Jonida duke buzëqeshur.

- Advertisement -

TE FUNDIT