21.5 C
Tirana

iPhone 5s 16GB

VENDI


iPhone 5s 16GB, ne gjendje te mire pune dhe vizuale, shenja e gishtit nuk i punon (touch id), bateria i mban mire, vjen me karikues, 100 euro shitet pa oferta flm, Tel:0672944105

Previous articleVolvo
Next articleBenz Mercedes C Class 220 CDI
- Advertisement -

TE FUNDIT