24.5 C
Tirana

Humbja e PD me 25 prill/ Arben Ristanit nuk i del inati me Bashën, ai i nxjerr…

VENDI

Humbja e PD në zgjedhje për herë të tretë dhe mosdorëheqja e liderit Lulzim Basha, ka sjellë pakënaqësi në rradhët e demokratëve të njohur.

Njëri prej tyre është dhe ish-deputeti Arben Ristani.

Ky i fundit ka nxjerrë një shprehjet të fizikantit Albert Ajnshtajn për të ironizuar Bashën.

“Sipas Albert Einstein: Çmenduri është të bësh gjithmonë te njëjtën gjë dhe te presësh rezultate te ndryshme”, shkruan Ristani në rrjetet sociale.

- Advertisement -

TE FUNDIT