12.5 C
Tirana

I dhanë fund lidhjes/ Kjo është arsyeja pse Bora Zemani u nda nga Donald Veshaj pas 3 vitesh

VENDI

Para pak ditësh në mediat rozë qarkulloi lajmi se moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj janë ndarë pas 3 vitesh lidhje.

Të dy nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, madje kanë fshirë dhe fotografitë e përbashkëta.

Në kohën që të gjithë po pyesnin për arsyen, “Panorama Plus” bën me dije se shkak për ndarjen e çiftit është bërë xhelozia nga ana e Donaldit. Ky i fundit ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku bashkëjetonin.

Miqtë e çiftit kanë rrëfyer për mediat në fjalë se këtë herë zënka e tyre është serioze.

- Advertisement -

TE FUNDIT