14.5 C
Tirana

Hidhet nga kati i pestë i pallatit 42 vjeçarja

VENDI

Një 42-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati I pestë I një pallati në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:35 në rrugën “Hysen Gjura” ku shtetasja S.H. në kushte të rënduara psikologjike është vetëhedhur nga pallati.

Si pasojë, 42 vjeçarja ka ndëruarr jetë menjëherë. Ndërkohë policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rastit.

- Advertisement -

TE FUNDIT