19.5 C
Tirana

Flor Mumajesi poston foton e veçantë me njerëzit më të dashur!

VENDI

Marrëdhëniet mes vipave shpesh duken të vështira për vetë faktin se ndikojnë konkurrenca mes njëri-tjetrit.

Megjithatë kur vjen puna tek treshja e njohur, Flori Mumajesi, Klajdi Haruni dhe Bruno, nuk mund të themi të njëjtën gjë. Ata shpesh janë shfaqur në evente apo dalje publike gjithmonë të 3, duke treguar dhe se gëzojnë një miqësi të rrallë prej shumë vitesh tashmë.

Përmes një postimi në profiling e tij në Instagram Flori ka publikuar një foto krah 2 kolegëve të tij, në një ambient ku duket se kanë performuar së bashku. “Bashkë”, ka shkruar këngëtari bashkangjitur me disa figura zemrash, duke e treguar dhe njëherë raportin e veçantë që gëzojnë.

- Advertisement -

TE FUNDIT