11.5 C
Tirana

Fëmijët nuk arrinin të komunikonin me të atin, policia e gjen të vdekur pas 2 ditësh

VENDI

Një 70 vjeçar nga Berati është gjetur i pajetë nga policia, në banesën e tij.
Fëmijët e tij nuk kishin mundur të komunikonin me të, dhe për këtë arsye kishin njoftuar policinë.
Pasi forcat e policisë kanë shkuar në shtëpi, e kanë gjetur të vdekur, ndërsa thuhet se i moshuari kishte ndërruar jetë prej 2 ditësh, raporton News 24.
jetonte vetëm pasi i kishte vdekur bashkëshortja dhe fëmijët kishte jashtë vendit, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e vdekjes.

- Advertisement -

TE FUNDIT