20.5 C
Tirana

Edi Ramës i ndodh e papritura: “Hajde syri i keq, na marrshin të keqen”

VENDI

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Maminas ku vetë i ka dorëzuar çelësat e shtëpisë një familjeje që mbeti pa strehë pas tërmetit të 26 nëntorit.

Gjatë vizitës së tij, shoqëruesi i kreut të shtetit u përplas pa dashje me tavolinën dhe gota me ujë ra në tokë duke u derdhur. Sakaq, Rama e kaloi me batutë këtë gjë duke thënë se është syri i keq.

“Kujdes. Hajde, syri i keq. Na marrshin të keqen”– tha Rama e më pas buzëqesh.

- Advertisement -

TE FUNDIT