23.5 C
Tirana

E rëndë! E infektuar nga koronavirusi prej 10 ditësh, ndërron jetë tek Infektivi 43-vjeçarja nga Durrësi

VENDI

Një 43 vjeçare nga Durrësi ka nd ërruar jetë disa ditë pasi ka rezultuar po zitive me Covid-19.

 

Bëhet me dije se gruaja e inf ektuar kishte disa ditë që ishte e shtruar në Spitalin Infektiv, ndërsa ka ndërruar jetë dje. Identiteti i saj nuk dihet ende dhe as nëse ka pasur sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

 

Pritet që Ministria e Shëndetësisë të japë informacion zyrtar për rastin.

- Advertisement -

TE FUNDIT