19.5 C
Tirana

E rëndë, bie nga ballkoni humb jetën këngëtari (Foto)

VENDI

Një 60 vjeçar i cili njihej dhe si këngëtar i polifonisë ka rënë nga ballkoni i katit të shtatë të pallatit ku jetonte dhe si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Konferenca e Pezës”, si pasojë ka humbur jetën Siri Runaj, 60 vjeç.

Runaj, me profesion infermier, ishte një emër i njohur në Fier, pasi përveçse punës si infermier, njihej edhe si këngëtar i polifonisë, ndërsa merrte pjesë edhe në festivale të ndryshme.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

- Advertisement -

TE FUNDIT