17.5 C
Tirana

Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

VENDI


Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe prej 126 m² dhe me vendndodhje në qendër të Shkodrës, pranë Radio Shkodrës. Dyqani pozicionohet në katin e dytë të ndërtesës. ✔Ambienti gëzon këto cilësi: – Ofron një hapësire bosh si dhe një tualet. – Dyqani është i shtruar me pllakë. – Ka një fasadë xhami të madhe e cila mundëson dritë natyrale gjatë gjithë kohës, si dhe një reklamim të përshtatshëm për biznesin. – Zona në të cilën ndodhet ambienti ka shumë biznese dhe aktivitete të shumëllojshme. – Dyqani pozicionohet buzë rrugës kryesore, e cila ofron edhe mundësi parkimi pranë ambientit. ?ÇMIMI: 1’100 € ( i negociueshëm ) ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355673108008, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

- Advertisement -

TE FUNDIT