19.5 C
Tirana

Dolën në rrugë pas tërmetit/Arbana ngacmon Besin për Xhensilën dhe komenti i tij është epik

VENDI

Bes Kallaku, ashtu si shumë qytetarë të tjerë, mbrëmjen e djeshme ka qëndruar jashtë pas tërmetit të orës 22.08 së bashku me familjen. Ai ka lënë edhe një status me nota humori: “Më shumë njerëz kam parë sonte rrugëve, se sa për Vit të Ri”,

ka shkruar Besi në Instagram dhe Arbana Osmani e ka ngacmuar për Xhensilën, ndoshta duke njohur natyrën e saj të ndjeshme.

 

“Xheni s’besoj të ketë dalë sonte”, ka shkuar ajo. Dhe Bes Kallaku ka përshkruar me një fjali epike gjithë panikun e Xhensilës:

“Jooooo ajo për kështu rastesh e mban veten shumë. Na ka nxjerrë në aeroportin e Rinasit, brenda në pistë, si vendi që s’ka ndërtime përreth”.

- Advertisement -

TE FUNDIT