15.5 C
Tirana

Denoncimi/ Rruga e Vermoshit e bllokuar, askush nuk kujtohet (video)

VENDI

Rruga e Vermoshit është ne ditët e saj ne me te vështira. Apeli është bere publik nga Kryetari i Partise Demokrtaike ne Malesine e Madhe Anton Kokaj i cili ka publikuar nje vdeo duke bere publike situatën e vështire te krijuar nga bora.
“Kjo eshte gjendja e rruges se Vermoshit, asnje nderhyrje nga pushteti lokal.
Qafa e Perdelecit eshte e pa kalueshme” – ky është mesazhi i kryedemokratit ne Malesine e Madhe, i cili fton autoritetet qe te mos harrojnë ketë zone dhe te mos kujtohen sa here ka zgjedhje dhe kur është koha për vota, por te kujdesen për ketë zone edhe kur situate është e tille dhe ka vështire per qarkullimin e mjeteve

- Advertisement -

TE FUNDIT