14.5 C
Tirana

Breshëri plumbash, 4 të vdekur e 5 të plagosur

VENDI

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të diel në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një person ka hapur zjarrë në afërsi të një lokali në Kansas duke lënë të vdekur të paktën katër persona. Nga breshëria e plumbave mediat lokale raportojnë se kanë mbetur të plagosur dhe pesë persona të tjerë.

Ndërkohë, autori i dyshuar i krimit nuk është ndaluar ende nga policia.

- Advertisement -

TE FUNDIT