12.5 C
Tirana

BMW X5 VITI 2006 NAFTE

VENDI


SHES BMW X5 VITI 2006 NAFTE 2987CC NUK E KAP TAKSA E LUKSIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE ESTETIKE SALLON MESHINE BEZH ME LETRA TE PAGUARA XHAMA TE ERRET ORIGJINAL CMIMI 7500 EURO PER ME SHUME INFO TEL 0684532527

- Advertisement -

TE FUNDIT