17.5 C
Tirana

Benz E 220 CDI AVANTGARDE

VENDI


+355699493339
Mercedes Benz E 220 CDI AVANTGARDE
Kamio automatike C/S , viti 2005
Bler ne Minden/Hanover dhe sjell ne rrug toksore . Me sensor parkimi para/mrapa, sensor shiu/drite , klima 4 zonale, tapiceri pa asnje gervishtje evo nga fabrika gjys lekur , navigator , isofix, xenon/bixenon +levizje automatike etj
Me tuv dhe dogan te paguar ne super gjendje

- Advertisement -

TE FUNDIT