30.5 C
Tirana

aparatur per muzik e amblifikuar

VENDI


Shitet aparatur e paisur me amblifik
Brend me cd/DVD Aux…mund te lillet edhe me tv ..e paisur dhe me 5 boksa origjina
Aparatura esht e arrrdhur nga Gjermania.per me teper na kontaktoni ne kete nr 0688809264..vetem telefonat.. ne imbox nk kthejm pergjigjje

Previous articleAudi A6 Quattro
Next articleshitet yamaha 2006 150kubik
- Advertisement -

TE FUNDIT