18.5 C
Tirana

(FOTO-VIDEO) AKSIDENT NE SHKODER, NGJARJA NE LAGJEN SKENDERBEG

VENDI

Nje aksident i rende eshte regjistruar pak minuta me pare ne Lagjen Skenderbeg ne Shkoder.
Te dhenat e para nga vendi i ngjarjes bejne me dije se nje mjet ka humbur kontrollin dhe eshte perplasur me shtyllen e ndricimit.
Sipas te dhenave, drejtuesi i mjetit ka shpetuar per mrekulli, nderkohe qe demet jane te konsiderueshme sa i takon mjetit.
Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po heton per rrethanat e ketij aksidenti


- Advertisement -

TE FUNDIT